grzechu1991 napisał(a):

|
Messi jest wychowankiem Newell's Old Boys a do Barcy poszedł tylko dlatego, że argentynskich klubow nie bylo stac na jego leczenie. A i nie znalezli go skauci, tylko ojciec sam go polecil...
|
Messi wg przepisów FIFA jest wychowankiem Barcelony. Nie twórz nowych teorii, bo wyjdzie na to, że Raul jest wychowankiem Atletico Madryt, w którym był, zanim przeszedł do Realu.