Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.03.2010, 22:31
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Messi jest wychowankiem Newell's Old Boys a do Barcy poszedł tylko dlatego, że argentynskich klubow nie bylo stac na jego leczenie. A i nie znalezli go skauci, tylko ojciec sam go polecil...
Messi wg przepisów FIFA jest wychowankiem Barcelony. Nie twórz nowych teorii, bo wyjdzie na to, że Raul jest wychowankiem Atletico Madryt, w którym był, zanim przeszedł do Realu.
Odpowiedz cytując