Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15209
Stary 31.03.2010, 22:29
Mam bilet miesięczny na legitymację studencką ważny do 04.04, ale legitymację podbitą do 31.03. Mogę jeszcze na nim jeździć czy mogę dostac jakiś mandat?
Powód: bo zupa była za słona
Ostatnio edytowane przez Mistel : 31.03.2010 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując