Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15207
Stary 31.03.2010, 22:16
jak wyglada teraz procedura wyrobienia dowodu osobistego- tzn czy mozna wniosek o wyrobienie dowodu zlozyc wczesniej niz przed 18 urodzinami, oraz czy sie cos placi?



Odpowiedz cytując