Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1721
Stary 31.03.2010, 21:55
Komentarz na Polsacie żenujący na maxa. Ci nasi dziennikarze to nie umieją zachować pozorów nawet. A no i jeszcze VermOlen... A co do meczu wszystko w nim było Tak powinna wygladać piłka nożna. A saklak cos czuje ze sie możesz zawiesc i na MU i na Arsenalu, czego Ci szczerze życzę.
Odpowiedz cytując