Komentarz na Polsacie żenujący na maxa. Ci nasi dziennikarze to nie umieją zachować pozorów nawet. A no i jeszcze VermOlen... A co do meczu wszystko w nim było

Tak powinna wygladać piłka nożna. A saklak cos czuje ze sie możesz zawiesc i na MU i na Arsenalu, czego Ci szczerze życzę.