WiślakMyślenice napisał(a):

|
Anglicy losowania mieli pechowe. Zawsze jednak jest jeszcze drugi mecz, choc nie wierze żeby Arsenal wyeliminował Barcę po tej przegranej, choc jestem jego fanem
|
Nienależy skreślać drużyny przed końcem meczu.
Barcelona frajersko zagrała i rewanż wcale nie musi być dla nich łatwy.
Licze, że Arsenal ich wyeliminuje.