Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.03.2010, 21:43
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Anglicy losowania mieli pechowe. Zawsze jednak jest jeszcze drugi mecz, choc nie wierze żeby Arsenal wyeliminował Barcę po tej przegranej, choc jestem jego fanem
Nienależy skreślać drużyny przed końcem meczu.
Barcelona frajersko zagrała i rewanż wcale nie musi być dla nich łatwy.
Licze, że Arsenal ich wyeliminuje.
Odpowiedz cytując