|
To co zrobila Barcelona po golu na 2 : 0, to naprawde...przestali grac w tym momencie, uznajac, ze jest juz po meczu(skad my to znamy?). Wystarczylo grac tak dalej do tej 80 minuty, a pewnie skonczyloby sie na 4 : 0. Frajerstwo...65 minut wzorowej gry, a konczy sie 2 : 2. Wiadomo, ze Arsenal nie ma szans w rewanzu, ale zamiast juz tutaj przypieczetowac awans...
|