Cytat:
|
Natomiast za wykończnie poszczególnych trybun ma zapłacić potencjalny operator lub dzierźawca tych części (sportowych bądź komercyjnych) np. skyboxy - loża prezydencka ma być wykończona w środku, a w pozostałych lożach mają sobie zapłacić za wykończenie poszczególni użytkowinicy,
|
To jest logiczne, na wszystkich stadion wykończona jest wyłącznie loża prezydencka (tzw VIP BOX), resztę wynajmują i według własnego widzimisię wykończają najemcy.
Nam tutaj bardziej chodzi czy gotowe do października będą pomieszczenia trybuny zachodniej w tych 75mln, czyli szatnie dla zawodników, sędziów, trenerów, pomieszczenia kontroli antydopingowej, pomieszczenia obsługi obiektu, pomieszczenia mediów (kondygnacje +3 i +4 trybuny zachodniej), czy gotowy będzie catering na wszystkich 4 trybunach (ja sobie nie wyobrażam meczu bez kiosków wewnątrz obiektu, toć to istne miasteczko namiotowe wyrośnie wokół obiektu, kolejki jak za komuny lub w ogóle nie będzie cateringu na trybunach, przecież to masa ludu będzie musiała się przemieszczać w ciągu krótkiej przerwy). Wisła nie wyłoży na to pieniędzy bo nie ma, a operator nie będzie zainteresowany bo za część sportową nie on odpowiada. Będzie stadion bez szatni?