|
Z tym stanem surowym to raczej chodzi o to aby byl w lipcu/ sierpniu gotowy na ewentualny pierwszy mecz z Wlochami, a do pazdziernika wykonczyc go calkiem..
ps. jesli sie myle to juz megaprzekret, nie wyobarazam sobie aby mieli dokladac jescze wiecej na ten stadion
Ostatnio edytowane przez Bartii : 31.03.2010 o godz. 21:28.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|