|
Jeśli kto kolwiek chce nadal wierzyć jakimś obszczanym dziennikarzom niech wierzy -> ponoć mieliśmy się odwrócić od drużyny ...
Tak więc ogłaszam wszem i wobec - Wisły w Pawłowicach na meczu z Rybnikiem 17 os. Doping przez cały mecz ( momentami smiesznie bylo ) .. na hali w sumie 70 osob
|