Wyświetl pojedynczy post
CarloResoort
PNU '06
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#647
Stary 31.03.2010, 21:22
Jeśli kto kolwiek chce nadal wierzyć jakimś obszczanym dziennikarzom niech wierzy -> ponoć mieliśmy się odwrócić od drużyny ...

Tak więc ogłaszam wszem i wobec - Wisły w Pawłowicach na meczu z Rybnikiem 17 os. Doping przez cały mecz ( momentami smiesznie bylo ) .. na hali w sumie 70 osob
Odpowiedz cytując