licoo napisał(a):

|
Widzę że większość chce dać kibiców gości tam, gdzie do tej pory byli ( czyli koło okrąglaka ), ale zapominacie, że teraz to będzie blisko 2 tys kibiców gości + sektor buforowy, to zajmie nam prawie połowę E i nici z oprawy na dwie trybuny:/
|
5% z 33 326 to w zaokrągleniu 1667 osób. Według moich obliczeń sektor E5 oraz fragment E4 do linii schodów ma pojemność 1651. zostaje druga połówka na bufor ( jakieś 9 metrów). Wzdłuż schodów na E4 pleksi o jakiś metr wyższa niż obecnie i siatka z drobnym oczkiem do dachu i sprawa załatwiona. i sytuacja się nie zmieni względem tego co teraz było, bo na bufor i tak szedł cały E4.