TS Girl napisał(a):

|
No, Cleber to hit transferowy, nie ma co :/ Przynajmniej Singlar wraca. To dobra sprawa, bo będzie miał kto odciążyć Alvareza i będzie to ktoś doświadczony.
|
Jeszcze będziesz dziękował, że wrócił do gry bo na pewno się przyda jak nam przed Lechem lub Śląskiem udupią Głowackiego lub Marcelo.