Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
TS Girl
Member
Od: 07.2009
Offline
#
53
31.03.2010, 19:15
No, Cleber to hit transferowy, nie ma co :/ Przynajmniej Singlar wraca. To dobra sprawa, bo będzie miał kto odciążyć Alvareza i będzie to ktoś doświadczony.
TS Girl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS Girl
Znajdź inne posty napisane przez TS Girl