Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8881
Stary 31.03.2010, 18:11
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
Skończyła się dzisiejsza sesja:
1. Rada przegłosowała środki na stadion 22,9 mln w 2012 r. i 50 mln w 2013 r. w formie uchwał w sprawie zmian zapisów w wieloletnim planie finansowo-inwestycyjnym.
2. Prezydent potwierdził, że będzie dzień otwarty 1 maja na dwóch stadionach jednocześnie Wisły i Cracovii...
2. Potwierdzono, że trybuny będą wybudowane we wcześniej planowanych terminach (trzy w lipcu, zachodnia w październiku) ale w stanie surowym, a wykończenie będzie po stronie dzierżawcy lub operatora. Trybuna północna (D) będzie oddana dla kibiców w lipcu dla celów sportowych, ale nie wykończona pod ewentualne zagospodarowanie.
3. Hala nowa powstanie na miejscu wyburzonej starej hali.
Przecież te 72 mln zł miały być na dokończenie stadionu jak nie zostanie wybrany operator. Wiec jak mogą być oddane w stanie surowym?
Odpowiedz cytując