darek olszówka napisał(a):

Skończyła się dzisiejsza sesja:
1. Rada przegłosowała środki na stadion 22,9 mln w 2012 r. i 50 mln w 2013 r. w formie uchwał w sprawie zmian zapisów w wieloletnim planie finansowo-inwestycyjnym.
2. Prezydent potwierdził, że będzie dzień otwarty 1 maja na dwóch stadionach jednocześnie Wisły i Cracovii...
2. Potwierdzono, że trybuny będą wybudowane we wcześniej planowanych terminach (trzy w lipcu, zachodnia w październiku) ale w stanie surowym, a wykończenie będzie po stronie dzierżawcy lub operatora. Trybuna północna (D) będzie oddana dla kibiców w lipcu dla celów sportowych, ale nie wykończona pod ewentualne zagospodarowanie.
3. Hala nowa powstanie na miejscu wyburzonej starej hali.
|
Przecież te 72 mln zł miały być na dokończenie stadionu jak nie zostanie wybrany operator. Wiec jak mogą być oddane w stanie surowym?