|
Dostal bana, bo nie ciazy na nas zadne “widmo konfidenctwa”. I mnie nie interesuje skad to wział, jak to sobie wydedukowal, ani nie mam zamiaru dopuszczac go aby bronil swojego zdania.
To jest forum Kibiców Wisły Kraków, i jesli ktos wchodzi i wypisuje idiotyzmy na temat Wisły, jej kibiców, to wylatuje. I wolność slowa ma tu gowno do gadania.
Trybuny są nietolerancyjne, fora kibocow są nietolerancyjne i mozecie to nazywac jak chcecie. Lamaniem praw czlowieka, zamachem na wolnosc wypowiedzi, gwaltem na dziewicach.
Mozesz mnie jeden z drugim zaskarzyc do Sztrasburga. Albo oblac sie benzyną i podpalic.
W sieci jest wiele miejsc gdzie respektowane jest wypisywanie ktretynizmow. Odsylam tam.
Najblizsze serwerowo to cracovia.krakow.pl
Tam przyjma wszystko czego nie przyjmiemy tu.
*******************************
Mecz 3D jest miód.
Miałem szczescie oglądac premierowy pokaz SkySports Arsenal-MU. 31.01. (ta deklasacja Kanonierow).
Kawal swietnej zabawy.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 31.03.2010 o godz. 17:14.
|