Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6218
Stary 31.03.2010, 17:00
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
http://nt.interia.pl/audio-wideo/new...i-w-3d,1459300

nie powiem ciekawe, c+ szaleje
Mam nadzieję, że nie wpłynie to na posiadaczy zwykłych dekoderów i że mecz można będzie obejrzeć również nie w 3D Swoją drogą ciekawe gdzie jeszcze na świecie tak słaby produkt sprzedaje się w takiej oprawie
Odpowiedz cytując