arti napisał(a):

|
W meczu Amica-Legia nie jestem w stanie zobaczyć jakimi walorami mogłaby Legia przechylić to na swoją korzyść. Tak więc 1x.
|
Nie lekceważmy Legii. Z Lechią w drugiej połowie zagrali jak na polskie warunki bardzo ładny ofensywny futbol.