saklak1906 napisał(a):

Żadnego zarzutu mieć nie można jeśli chodzi o oprawę ligi. C+ staje na wysokości zadania,w sumie te opraw graficzne sa aż nadto niestosowne do naszj słabej ligi. Niemniej jak już powiedzili a to nie ma na co czekać musza iść z nowinkami,będa stadiony to i fajniej i lepiej kopnięcia będzie można pokazac. Problem tylko w tym,że z czasam będzie fajkna oprawa a treści zero. Fajnie by byo jakby kopacze chodz w połowie byli warci takiej oprawy.