Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6217
Stary 31.03.2010, 16:51
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
http://nt.interia.pl/audio-wideo/new...i-w-3d,1459300

nie powiem ciekawe, c+ szaleje
Żadnego zarzutu mieć nie można jeśli chodzi o oprawę ligi. C+ staje na wysokości zadania,w sumie te opraw graficzne sa aż nadto niestosowne do naszj słabej ligi. Niemniej jak już powiedzili a to nie ma na co czekać musza iść z nowinkami,będa stadiony to i fajniej i lepiej kopnięcia będzie można pokazac. Problem tylko w tym,że z czasam będzie fajkna oprawa a treści zero. Fajnie by byo jakby kopacze chodz w połowie byli warci takiej oprawy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując