Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 31.03.2010, 16:39
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie zapeszać i zapowiadać ile pkt przewagi będziemy mieć. Przypominam że po pierwszej kolejce wiosny mieliśmy mieć 8 pkt przewagi nad Legią i 11 nad Lechem.
Ale Wisła grała wtedy jak grała, a teraz gra lepiej, a Polonia gra dalej jak grała. Tylko 3 pkt się liczą w tym meczu
Odpowiedz cytując