Proximus napisał(a):

|
Przestańcie zapeszać i zapowiadać ile pkt przewagi będziemy mieć. Przypominam że po pierwszej kolejce wiosny mieliśmy mieć 8 pkt przewagi nad Legią i 11 nad Lechem.
|
Ale Wisła grała wtedy jak grała, a teraz gra lepiej, a Polonia gra dalej jak grała. Tylko 3 pkt się liczą w tym meczu