Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
TS Girl
Member
Od: 07.2009
Offline
#
48
31.03.2010, 16:10
Damy radę. Pięknego farta miała Polonia grając z Arką, praktycznie cudem wydarli te trzy punkty. Ten zespół tonie. My powoli pniemy się w górę. Trzy punkty.
TS Girl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS Girl
Znajdź inne posty napisane przez TS Girl