Wyświetl pojedynczy post
kuba126
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6213
Stary 31.03.2010, 15:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dostał bana za ubliżanie klubowi i kibicom. To forum nie jest miejscem do publicznego załatwiania się byle śmierdla walącego czosnkiem, który wchodzi na nie by zostawiać swoje odchody z ul. kałuży.
Jesteś kolejnym ?
"Jesteśmy klubem owszem ponad 100-letnim ale poza pierwszymi latami ciąży nad nami widmo konfidentów."

ciąży nad nami - czyli nie nazwał Nas konfidentami. Widzisz różnice?

Ciekawe czy jakby 7 kotów gadał ze swoim kumplem i ten wyraził podobne zdanie..zbanował by Go Nie starał sie wyjasnić co On sądzi na ten temat.

Nie chodzi mi oto by naskakiwać na modów bo po co mi to, jakbym chciał to bym znalazł kilka przypadków z resztą już tu opisanych za co sami powinni chyba sobie dawać bany...Koleś wyraził swoje zdanie...
Ostatnio edytowane przez kuba126 : 31.03.2010 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując