Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6212
Stary 31.03.2010, 15:36
kuba126 napisał(a):Wyświetl post
Za co dostał bana za wyrażenie swoich poglądów? Co to ma być od tego chyba jest forum! Mnie moze tez zbanujesz? Bo wyraziłem swoje zdanie?
Dostał bana za ubliżanie klubowi i kibicom. To forum nie jest miejscem do publicznego załatwiania się byle śmierdla walącego czosnkiem, który wchodzi na nie by zostawiać swoje odchody z ul. kałuży.
Jesteś kolejnym ?
Odpowiedz cytując