Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
6212
31.03.2010, 15:36
kuba126
napisał(a):
Za co dostał bana
za wyrażenie swoich poglądów
? Co to ma być
od tego chyba jest forum! Mnie moze tez zbanujesz? Bo wyraziłem swoje zdanie?
Dostał bana za ubliżanie klubowi i kibicom. To forum nie jest miejscem do publicznego załatwiania się byle śmierdla walącego czosnkiem, który wchodzi na nie by zostawiać swoje odchody z ul. kałuży.
Jesteś kolejnym ?
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty