|
Polonia gra pod wielką presją ,jednak u nas jeszcze nie wszystko funkcjonuje jak powinno.
Wg mnie ważne jest , by strzelić Polonii pierwszego gola bo raczej po tym nie będą walczyć zachowując siły na słabszych od Wisły.
PS.
Boisko na Konwiktorskiej tragiczne i o grze kombinacyjnej trzeba raczej zapomnieć.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|