Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6210
Stary 31.03.2010, 14:07
biechowianin napisał(a):Wyświetl post
No już nie przesadzajmy z tą legendą Wisły. Jesteśmy klubem owszem ponad 100-letnim ale poza pierwszymi latami ciąży nad nami widmo konfidentów.
Kolego, nie potzreba nam tu idiotycznych prowokacji.
Adios. *


_____
* Adios (hiszp.) - do widzenia, idz precz, spierdalaj.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując