biechowianin napisał(a):

|
No już nie przesadzajmy z tą legendą Wisły. Jesteśmy klubem owszem ponad 100-letnim ale poza pierwszymi latami ciąży nad nami widmo konfidentów.
|
Kolego, nie potzreba nam tu idiotycznych prowokacji.
Adios. *
_____
* Adios (hiszp.) - do widzenia, idz precz, spierdalaj.