Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8866
Stary 31.03.2010, 14:05
joshi napisał(a):Wyświetl post
jakim strachu? napisałem tylko że problem jest z odizolowaniem jednych kibiców od drugich.
Ja się zastanawiam, czy ktoś zadał sobie trud skonsultowania sprawy z policją.
Przecież to policja będzie musiała wydać opinię nt. dopuszczenia do organizacji meczu z udziałem kibiców drużyny gości. A jeśli będzie to tzw. "mecz wysokiego ryzyka" ? Zwyczajnie małopolska policja może się w tych warunkch okazać niezbyt liczebna do zabezpieczenia wejścia kibiców gości. Gęsty kordon, ch.. wie, jakiej długości, po obu stronach kibiców - ilu to policjantów, ktoś odważy się strzelać liczbami ?
Odpowiedz cytując