Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8865
Stary 31.03.2010, 13:56
Dla wszystkich co tak płakali ze dach jest tragiczny i nie chroni przed deszczem - polecam zobaczyc widok C w tym momencie. Deszcz pada juz kilka godzin i wyraznie teraz widac, ktore miejsca w dachu juz skonczyli, a nad ktorymi jeszcze beda pracowac. I wcale cały doł nie jest mokry, wiec bez wiatru jest jak najbardziej ok.
Odpowiedz cytując