|
Dla wszystkich co tak płakali ze dach jest tragiczny i nie chroni przed deszczem - polecam zobaczyc widok C w tym momencie. Deszcz pada juz kilka godzin i wyraznie teraz widac, ktore miejsca w dachu juz skonczyli, a nad ktorymi jeszcze beda pracowac. I wcale cały doł nie jest mokry, wiec bez wiatru jest jak najbardziej ok.
|