biechowianin: 40 lat wobec 104 to nie tak znowu wiele. Poza tym to złożona kwestia i tylko naprawdę nielubiący Wisły mogą używać argumentów na takim poziomie. Bo, idąc tym tokiem, wstyd być Polakiem, skoro w naszym kraju przez 45 lat był zbrodniczy system komunistyczny.
