Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6208
Stary 31.03.2010, 13:53
biechowianin napisał(a):Wyświetl post
No już nie przesadzajmy z tą legendą Wisły. Jesteśmy klubem owszem ponad 100-letnim ale poza pierwszymi latami ciąży nad nami widmo konfidentów.
Faktycznie, zaraz po wojnie trzeba było przenieść Wisłę do RFNu.

Masz chęć pisania historii od nowa to zgłoś się do fortarta.

co do widma - mów za siebie.

"poza pierwszymi latami", dobre.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując