biechowianin napisał(a):

|
No już nie przesadzajmy z tą legendą Wisły. Jesteśmy klubem owszem ponad 100-letnim ale poza pierwszymi latami ciąży nad nami widmo konfidentów.
|
Faktycznie, zaraz po wojnie trzeba było przenieść Wisłę do RFNu.
Masz chęć pisania historii od nowa to zgłoś się do fortarta.
co do widma - mów za siebie.
"poza pierwszymi latami", dobre.