Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
biechowianin
Banita
Od: 01.2010
Offline
#
6207
31.03.2010, 13:30
No już nie przesadzajmy z tą legendą Wisły. Jesteśmy klubem owszem ponad 100-letnim ale poza pierwszymi latami ciąży nad nami widmo konfidentów.
biechowianin
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez biechowianin