Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 31.03.2010, 13:20
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
po tej kolejce możemy mieć 6 pkt przewagi nad Lechem i 7 nad Legią... obyśmy wygrali!
Nie ma co gdybać-jesienią po ewentualnym zwycięstwie z Lechem mieliśmy mieć 11pkt przewagi a jak wyszło to wiadomo.
Będzie ciężko-Polonia gra z nożem na gardle,naszą nadzieją jest Bakero,który chyba zupełnie się pogubił w naszej "Ekstraklasie".
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując