tomasz_19 napisał(a):

|
po tej kolejce możemy mieć 6 pkt przewagi nad Lechem i 7 nad Legią... obyśmy wygrali!
|
Nie ma co gdybać-jesienią po ewentualnym zwycięstwie z Lechem mieliśmy mieć 11pkt przewagi a jak wyszło to wiadomo.
Będzie ciężko-Polonia gra z nożem na gardle,naszą nadzieją jest Bakero,który chyba zupełnie się pogubił w naszej "Ekstraklasie".