Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
8859
31.03.2010, 12:59
@joshi oczywiście będą ich spuszczać po linie helikopterami
Zasadniczo pewnie analogicznie w stosunku do wychodzenia. jakieś półtorej godzinki przed meczem i tyle. Przecież na E tak właśnie wpuszczali, więc myślę, że to się nie zmieni.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Sinoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sinoos
Znajdź inne posty napisane przez Sinoos