Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8859
Stary 31.03.2010, 12:59
@joshi oczywiście będą ich spuszczać po linie helikopterami

Zasadniczo pewnie analogicznie w stosunku do wychodzenia. jakieś półtorej godzinki przed meczem i tyle. Przecież na E tak właśnie wpuszczali, więc myślę, że to się nie zmieni.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując