Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
tomek_TSW
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
15199
31.03.2010, 12:54
gris
napisał(a):
ad. 3 Orange trzeba dokupić do każdego pakietu w cenie 10 zł. Przez parę miesięcy kanał jest darmowy stąd błędne myślenie.
os trzeba, ale osi juz nie trzeba, bo jest w juz pakiecie podstawowym
tomek_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek_TSW
Znajdź inne posty napisane przez tomek_TSW