Wyświetl pojedynczy post
tomek_TSW
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15199
Stary 31.03.2010, 12:54
gris napisał(a):Wyświetl post

ad. 3 Orange trzeba dokupić do każdego pakietu w cenie 10 zł. Przez parę miesięcy kanał jest darmowy stąd błędne myślenie.
os trzeba, ale osi juz nie trzeba, bo jest w juz pakiecie podstawowym

Odpowiedz cytując