Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8857
Stary 31.03.2010, 12:31
Ja jestem zdecydowanie za zburzeniem tej hali bo aż wstyd jest takie coś posiadać... Mamy mieć piękny, nowoczesny kompleks sportowy stadion, hale, basen ... i to wszystko będzie fajnie wyglądać. A taki stary,zabytkowy budynek będzie tylko psuł ten wspaniały krajobraz
Odpowiedz cytując