Ja jestem zdecydowanie za zburzeniem tej hali bo aż wstyd jest takie coś posiadać... Mamy mieć piękny, nowoczesny kompleks sportowy stadion, hale, basen ... i to wszystko będzie fajnie wyglądać. A taki stary,zabytkowy budynek będzie tylko psuł ten wspaniały krajobraz
