Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8856
Stary 31.03.2010, 12:21
Co do kwestii wypuszczania gości, to myślę, że będzie to rozwiązane tak: Gospodarze mają opuścić obiekt w około pół godziny, a po godzinie od zakończenia spotkania zaczną wypuszczać gości. Tych bardziej zwaśnionych z gospodarzami w rękawie policjantów prosto do busów, a tych mniej normalnie. Ja to tak widzę.

Sprawa kamer jest taka, że w tym momencie będą na wschodniej, a po otwarciu zachodniej, tam się główna transmisja przeniesie. A na wschodniej pozostanie miejsce dla innych telewizji, aby w przypadku grania meczu z jakąś zagraniczną drużyną, inny operator również miał możliwość przeprowadzenia niezależnej transmisji. Tak to chyba było kiedyś przedstawiane, o ile mnie pamięć nie myli.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując