Belzebub napisał(a):

Skoro Ruch w ostatnich 8 kolejkach 5 razy gra u siebie to rzeczywiscie moze cos powojować,tym bardziej ze Legie juz ograli w tej rundzie u siebie(Puchar Polski)!
Dobrze , ze nad chorzowskimi mamy tak naprawde 6 pkt przewagi(przy tej samej ilości pkt na koniec,to my bedziemy wyzej dzieki dwóm zwyciestwom w bezposrednich meczach).
Nie wazne w jakim stylu musimy wygrac najblizsze trzy kolejki,a wtedy droga do tytulu bedzie choć długa to już naprawde prosta!
|
Moim zdaniem Ruch jest drużyną sportowo-organizacyjnie słabszą od Legii jak i Lecha więc raczej nie dadzą rady w bezpośrednich spotkaniach z tą dwójką. Kto wie czy z Legią nie dojdzie do takiej sytuacji jak między nami i Lechią = 3pkt w lidze dla jednej drużyny, a awans w pucharze dla drugiej.
Reasumując - bardzo bym się zdziwił gdyby Ruch skończył ligę na pudle.
Co nie zmienia faktu, że jak dotąd są największą niespodzianką tego sezonu "in plus".
Co do sedna myślę, że wygramy z Polonią bo jednak spora przewaga umiejętności jest po naszej stronie, poza tym w zasadzie wszyscy zdrowi i powoli zaczynamy coś grać. Poza tym może JW chlapnie coś głupiego przed meczem i jego kopacze znów się zes.ają.
W meczu Amica-Legia nie jestem w stanie zobaczyć jakimi walorami mogłaby Legia przechylić to na swoją korzyść. Tak więc 1x.