Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8855
Stary 31.03.2010, 12:16
ja jestem ZA wyburzeniem starej hali, dlaczego? Jak dobrze pamietam stadion Wisły budowano etapami, najpierw jedna trybuna, potem druga i to wszystko przedluzalo, nie wspominajac o problemach projektowych. W przypadku stadionu najlepiej byloby gdyby caly budowali od podstaw, ale jest tak jak jest, choc efekt tego jest nienajgorszy, to sporo kasy i czasu na to poszlo.

Wyburzyc hale i wybudowac porzadna od postaw. Innym rozwiazaniem byloby zostawic ta hale a nowa wybudowac w zupelnie innym miejscu, lecz takie rozwiazanie wymaga nowych terenow..
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując