|
ja jestem ZA wyburzeniem starej hali, dlaczego? Jak dobrze pamietam stadion Wisły budowano etapami, najpierw jedna trybuna, potem druga i to wszystko przedluzalo, nie wspominajac o problemach projektowych. W przypadku stadionu najlepiej byloby gdyby caly budowali od podstaw, ale jest tak jak jest, choc efekt tego jest nienajgorszy, to sporo kasy i czasu na to poszlo.
Wyburzyc hale i wybudowac porzadna od postaw. Innym rozwiazaniem byloby zostawic ta hale a nowa wybudowac w zupelnie innym miejscu, lecz takie rozwiazanie wymaga nowych terenow..
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|