Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8853
Stary 31.03.2010, 12:09
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem, że sytuacja typu "koszykarze- juniorzy nie mają gdzie grać", a obok stoi pusta pięciotysięczna hala nie będzie miała miejsca? Hmm. Orientujesz się, jak do całej sprawy podchodzą działacze TSu?
Myślę, że nie ma takiego zagrożenia. Jeśli hala będzie wolna, to będą w niej grali juniorzy, jeśli będzie zajęta to juniorzy grać będą w hali obecnie zwanej nową.
Prezes Miętta-Mikołajewicz powiedział wczoraj, że jest za wyburzeniem.
Odpowiedz cytując