pan Dudi napisał(a):

|
Czyli rozumiem, że sytuacja typu "koszykarze- juniorzy nie mają gdzie grać", a obok stoi pusta pięciotysięczna hala nie będzie miała miejsca? Hmm. Orientujesz się, jak do całej sprawy podchodzą działacze TSu?
|
Myślę, że nie ma takiego zagrożenia. Jeśli hala będzie wolna, to będą w niej grali juniorzy, jeśli będzie zajęta to juniorzy grać będą w hali obecnie zwanej nową.
Prezes Miętta-Mikołajewicz powiedział wczoraj, że jest za wyburzeniem.