Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5260
Stary 31.03.2010, 11:44
Ale ternowali w Wiśle przez więcej niż 3 lata przed ukończeniem 21 roku życia, a to już jest traktowane jako wychowanie pilkarza przez klub, Po za tym to w Wiśle rozwinęli się na tyle by grać w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując