Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8849
Stary 31.03.2010, 11:41
Bi@ły89 napisał(a):Wyświetl post
LukL czy to zdjęcie, które wkleiłeś było robione z samej góry tj. z najwyższego rzędu, gdzie będą krzesełka w narożniku?
Chyba przed ostatni rząd...
..a zdjęcie na stojąco robione
Odpowiedz cytując