rav napisał(a):

TS Wisła chce być operatorem całej hali.
Już teraz nie będzie można grać w kosza w PLKK. Nie wiem jak z II ligą koszykarzy (od nowego sezonu pewnie III) czy I ligą koszykarek. Pamiętaj jeszcze o tzw. nowej hali.
Nowa hala ma mieć maksimum 5 tys. miejsc, ale z tego mnóstwo miejsc "rozkładanych". Na co dzień będą tu trzy boiska treningowe.
A starą halę coraz trudniej utrzymać: przeciekający dach, przegniłe ściany...
|
Czyli rozumiem, że sytuacja typu "koszykarze- juniorzy nie mają gdzie grać", a obok stoi pusta pięciotysięczna hala nie będzie miała miejsca? Hmm. Orientujesz się, jak do całej sprawy podchodzą działacze TSu?