harimata zdałem Ci konkretne pytania,a ty odpowiedziałeś na coś innego.Ja również bym wiele rzeczy chciał,kwestia tylko jak to osiągnąć.
To może konkretnie.Zacznijmy od podstaw.
Z twojego podpisu wnioskuje jedynie że należy odsunąć PO od władzy,nie oglądać TVN i nie czytać Gazety Wyborczej...
Na kogo mam głosować? Jaką mam telewizje oglądać i jaką prase czytać aby choć w części przyczynić się do poprawy sytuacji w Polsce?
---------------------------------
Ze swojej strony polecam wywiad z Markiem Jurkiem,kandydaem Prawicy Rzeczyposplitej na prezydenta:
http://www.rdc.pl/index.php?/pol/mul...eczypospolitej