Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4870
Stary 31.03.2010, 11:26
harimata zdałem Ci konkretne pytania,a ty odpowiedziałeś na coś innego.Ja również bym wiele rzeczy chciał,kwestia tylko jak to osiągnąć.

To może konkretnie.Zacznijmy od podstaw.

Z twojego podpisu wnioskuje jedynie że należy odsunąć PO od władzy,nie oglądać TVN i nie czytać Gazety Wyborczej...

Na kogo mam głosować? Jaką mam telewizje oglądać i jaką prase czytać aby choć w części przyczynić się do poprawy sytuacji w Polsce?

---------------------------------
Ze swojej strony polecam wywiad z Markiem Jurkiem,kandydaem Prawicy Rzeczyposplitej na prezydenta:
http://www.rdc.pl/index.php?/pol/mul...eczypospolitej
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.