Wyświetl pojedynczy post
Staszek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8845
Stary 31.03.2010, 11:01
Zburzenie starej hali skomplikuje zycie nie tylko sekcji koszykowki ale i siatkarskiej ,judo ,gimnastycznej itp .Jest jeszcze basen .To powazne wyzwanie dla wladz TS.

Ups ,faktycznie zapedzilem sie z tym wyburzaniem
Powód: blad
Ostatnio edytowane przez Staszek : 31.03.2010 o godz. 13:07.
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!
Odpowiedz cytując