Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6201
Stary 31.03.2010, 10:58
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
A kto by nie chciał?
Już MP w 2012 wieścił Górnik i jego potężny Alianz, miejsce "w czubie" zapowiadała Arka. Także po wejściu Solorza Śląsk. Nawet pan profesor ma zapędy na Champions League. Na "majstra" od 3 lat idzie Lecho-amica. Jak to wygląda każdy widzi.
Wiadomo boisko wszystko zweryfikuje Ale gołym okiem widać że w Widzewie w odróżnieniu od np. Górnika jakoś to wszystko wygląda, i klub jest prowadzony z głową. No i co najważniejsze są wyniki sportowe. A przecież wcale nie tak dawno był tam podobny syf jak teraz w Łksie. No i z całym szacunkiem dla Śląska, Arki czy Amiki, moim zdaniem łodzianie to większa firma od nich.
Odpowiedz cytując