sq napisał(a):

|
Faktycznie to może być niezrozumiałe jak 3500 biletów można sprzedać w 2h.. Normalnie szok.
|
Przyjeżdża jeden z dwóch,obok nas, najlepszych zespołów w Polsce na przestrzeni dziesięcioleci,to nic dziwnego,że bilety się rozchodza. Na własne oczy zobaczyć żywą legendę każdy by chciał,tym bardziej,ze samemu się tak owej nie posiada. To chociaż ptrzez te 90 minut,poczuć to coś czego nie da się kupić,popatrzeć. Tylko dobrze o Poznaniu świadczy./
Jak pojechaliśmy do Bytovia to też bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki. Gdziekolwiek nie jedziemy to także przyciągamy ludy na trybuny. Taki to już los żywych legend kraju.