farben napisał(a):

Skoro Ruch w ostatnich 8 kolejkach 5 razy gra u siebie to rzeczywiscie moze cos powojować,tym bardziej ze Legie juz ograli w tej rundzie u siebie(Puchar Polski)!
Dobrze , ze nad chorzowskimi mamy tak naprawde 6 pkt przewagi(przy tej samej ilości pkt na koniec,to my bedziemy wyzej dzieki dwóm zwyciestwom w bezposrednich meczach).
Nie wazne w jakim stylu musimy wygrac najblizsze trzy kolejki,a wtedy droga do tytulu bedzie choć długa to już naprawde prosta!