Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 31.03.2010, 10:48
farben napisał(a):Wyświetl post
Wszystko w rękach wiślaków

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,id,t.html
Skoro Ruch w ostatnich 8 kolejkach 5 razy gra u siebie to rzeczywiscie moze cos powojować,tym bardziej ze Legie juz ograli w tej rundzie u siebie(Puchar Polski)!

Dobrze , ze nad chorzowskimi mamy tak naprawde 6 pkt przewagi(przy tej samej ilości pkt na koniec,to my bedziemy wyzej dzieki dwóm zwyciestwom w bezposrednich meczach).

Nie wazne w jakim stylu musimy wygrac najblizsze trzy kolejki,a wtedy droga do tytulu bedzie choć długa to już naprawde prosta!
Odpowiedz cytując