|
Ja nie rozumiem tylko czemu ani Głowa, ani Marcelo nie dostali żółtej tydzień temu. Teraz jeden z nich by nie zagrał, z Polonia W. drugi dostał by żółtą, i po meczu ze Śląskiem defensywa by była wyczyszczona i nie zagrożona na mecze z Lechem itd..
"Można się spodziewać trudniejszego meczu niż w Bytomiu. Polania W-wa ma większy potencjał i walczy o życie" gdyby miała wiekszy potencjał, to by nie była wiecznym outsiderem tych rozgrywek..
nie przesadzajmy, to jest jeden z tych najprostszych meczów do końca sezonu. no chyba, ze tak nam sie wyrownala liga, ze lider rozgrywek ma miec problemy z ostatnia druzyna, bo ta bedzie troche wiecej biegac niz normalnie... :|
|