Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8843
Stary 31.03.2010, 10:34
Jak dla mnie pozostanie starej hali to konieczność. Przecież w momencie, kiedy Wisła znajdzie operatora na nową halę (bo sama pewnie nie będzie zainteresowana utrzymywaniem hali poza meczami koszykarek), to gdzie mają się podziać inne sekcje? Przecież siatkarki nie zostaną wpuszczone na halę o pojemności 5000, skoro ich mecze nie cieszą się zbytnią popularnością. Jeśli taki operator będzie miał do wyboru jakiś posrany koncert z jakąś tam widownią, albo mecz siatkarek, czy koszykarzy Wisły, to wybierze oczywiście koncert.

Opcja z grą na jakichś Koronach, Tomexach, czy Jaworznie (!), to dla mnie absurd, skoro na miejscu mamy idealną halę, do goszczenia rozgrywek niższego szczebla!

Już nie będę wspominał, że Cracovia ma mieć 3 hale i nie ma problemu, a my musimy wybierać, mając znacznie większe sukcesy w zasadzie każdej sekcji, która też występuje u nich.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując