Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6194
Stary 31.03.2010, 09:25
Cytat:
Promocja dla pracowitych fanów Polonii

Środa, 31 marca (08:04)

Kibice Polonii Warszawa, którzy w czwartek pomogą pracownikom klubu w robieniu porządków na stadionie, otrzymają bilet na sobotni mecz piłkarskiej ekstraklasy z Wisłą Kraków za symboliczną złotówkę.


W czwartek zaplanowano na Konwiktorskiej wielkie mycie krzesełek - na trybunie głównej i tzw. kamiennej. Pracownicy warszawskiego klubu liczą na pomoc kibiców.
Ci, którzy zdecydują się wziąć udział w akcji czyszczenia trybun, będą mogli kupić za złotówkę bilet na sobotni mecz z mistrzem Polski (oczywiście dodatkowym warunkiem jest posiadanie Karty Kibica).
Przy okazji Polonia przypomina, że w "normalnej" sprzedaży wejściówki będą kosztowały 80 i 60 zł (ulgowy) na trybunę główną, a także 40 i 30 zł (ulgowy) na trybunę kamienną.
Czwartkowa akcja rozpocznie się o godz. 15. Przedstawiciele klubu proszą, aby kibice, którzy zechcą pomóc w myciu krzesełek, zabrali ze sobą wiadra i ścierki. Na stadionie będą do ich dyspozycji płyny do czyszczenia. Jak podkreśla stołeczny klub, akcja nie jest żartem primaaprilisowym.

Czyli szykuje się duża frekwencja na mecz z nami
Odpowiedz cytując