Wyświetl pojedynczy post
Szczepan_TS
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 31.03.2010, 07:40
Generalnie, aby móc wyrobić sobie własną opinię, najlepiej skonfrontować to co pisze taka "Wyborcza" czy emituje TVN z tą samą informacją w medium bardziej konserwatywnym.

Problem jest w tym, że ludzie bezkrytycznie ufają w to co przeczytają w prasie. Przez to najczęściej nie mają swojego zdania, a zdanie jednego czy drugiego redaktora.

A w obiektywne media nie wierzę. Każdy realizuje swoją politykę, rzecz jasna nie tylko w kwestiach partyjnych.

A tak swoją drogą, przypomniało mi się, bardzo trafne spostrzeżenie jednego z feletonistów Gazety Polskiej o tym, że dużo mówi się w Polsce o wychowaniu społeczeństwa obywatelskiego, ale kiedy grupy kibiców, najczęściej mocno prawicowe, mają inne zdanie od ogólnie przyjętego, media typu GW dyskretytuje się z ich z dialogu społecznego.
Powód: skleroza ;)
Ostatnio edytowane przez Szczepan_TS : 31.03.2010 o godz. 07:44.


... i z daleka niech śmigają policyjne koguty.
Odpowiedz cytując