Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5249
Stary 30.03.2010, 23:48
Tak sie zastanawiam, piszecie że Szkółka mlodzieżowa stoi na żalosnym poziomie, a tutaj w ostatnim meczu ligowym w pierwszym skladzie gra 4 wychowanków, 5 wszedł a 6 był jeszcze na ławce rezerwowych. Kokoszka w Serie B, i ten co ostatnio chciał uciekać ale nie pamiętam jak on ma.
Wynika z tego że jakiś poziom jednak ta szkołka trzyma mimo minimalnych nakladow na nią.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 30.03.2010 o godz. 23:52.
Odpowiedz cytując