|
Tak sie zastanawiam, piszecie że Szkółka mlodzieżowa stoi na żalosnym poziomie, a tutaj w ostatnim meczu ligowym w pierwszym skladzie gra 4 wychowanków, 5 wszedł a 6 był jeszcze na ławce rezerwowych. Kokoszka w Serie B, i ten co ostatnio chciał uciekać ale nie pamiętam jak on ma.
Wynika z tego że jakiś poziom jednak ta szkołka trzyma mimo minimalnych nakladow na nią.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 30.03.2010 o godz. 23:52.
|